Jordany.pl on Facebook

Posłanie Michaela żyje również w Europie!

admin 22 stycznia 2016 0
Posłanie Michaela żyje również w Europie!

Jordany – buty, które już ponad 30 lat chronią kostki nie tylko graczy w kosza. A jakie modele przyniósł nam zeszły rok? Ponieważ dla Jordanów jest typowe to, że po releasie są w komplecie na półkach raptem kilka minut, zdecydowaliśmy się poświęcić ten tekst modelom, które nadal są dostępne (przynajmniej w paru rozmiarach). Nie chcielibyśmy, abyście zapałali uczuciem do czegoś, czego nie można już kupić, a jak można, to osiąga to cenę tak wysoką, że zaczynacie szukać na działce ropy.

air-jordan-8-retro-threepeat-white-infrared-23-black-bright-concord

Jordany to wyjątkowe buty, które w Europie jeszcze kilka lat temu można było znaleźć jedynie w outlecie, podczas gdy amerykański ebay pękał od nich w szwach. Na szczęście europejska kultura sneakers nieustannie się rozwija i dogania Amerykę z prędkością lawiny, więc możemy wdzięczni za to, co mamy. Ma to też swoje dobre strony – nawet, jeśli upłynął już jakiś czas od releasu, mamy możliwość zyskać Jordany 8 Retro w colorwayu Threepeat w normalnej cenie. Osoby z mniej wyrazistymi stopami mogą odkryć buty swoich marzeń w postaci Air Jordan 8 w colorwayu Aqua.

air-jordan-8-retro-bg-black-tr-red-flnt-grey-bright-concord

Jeżeli wolisz nowe technologie od tradycji, Twój wybór najpewniej padnie na model Jordan Eclipse, który odznacza się taką samą wygodą jak jego „rodzeństwo“ a jego znakiem rozpoznawczym jest elegancki wygląd.

jordan-eclipse-black-university-red-dark-grey-white

W przypadku, że jesteś wielbicielem classy fasonów a dobry but to po prostu wygodny but, Jordan Westbrook będzie najlepszym kompromisem. Właściwie to nie chodzi o żaden kompromis, buty kombinują minimalistyczny look z doskonałą wygodą, tak typową dla Jordanów.

Te i wiele więcej modeli znajdziesz w Footshopie, polecamy śledzić sklep na Facebooku i Instagramie, aby już żaden release nie pozostał niezauważonym!

jordan-eclipse-midnight-navy-infrared-23-white

jordan-westbrook-0-black-metallic-gold-black

jordan-westbrook-0-university-red-metallic-gold-white

 

Leave A Response »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.